Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Post: #39 adampiszczek
24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Dopiero po kilku sezonach się ona obniżyła i zaczęły występować kłopoty z jej rozsuwaniem. Miałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i skasowali gotówkę. Brama działała dobrze przez parę miesięcy i problem znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś rzetelne firmy z tej strony?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Post: #40 mariuszbyk
24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem podobny kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię martwić, lecz naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeżeli poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to właściwa wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama winna posiadać zapas luzu od kostki brukowej. Mniej więcej dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeśli te kwestie będą dobrze wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeżeli chodzi o ludzi z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości