Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Post: #41 tomaszkowal
31 maja 2016, 9:58

Witam, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Kraków. Mam kłopot z moją pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Wybieram program, który ma prać około godziny. Pralka zaczyna działać i po jakimś czasie pojawiają się różne błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o uczciwych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #42 mariuszbyk
31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy sprawdzałeś serwisy AGD z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam sporo firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki LG, może już gorzej wypaść przy pralkach Samsunga. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma certyfikaty dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #43 marekwirazka
31 maja 2016, 10:09

Dzień dobry, jak widziałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym mówię. Porządny serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest sporo serwisantów, którzy wykonują dobrą robotę za rozsądne pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość