Strona 1 z 1

Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Witam, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Kraków. Mam kłopot z moją pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Wybieram program, który ma prać około godziny. Pralka zaczyna działać i po jakimś czasie pojawiają się różne błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o uczciwych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:

Poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Dzień dobry, czy sprawdzałeś serwisy AGD z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam sporo firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki LG, może już gorzej wypaść przy pralkach Samsunga. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma certyfikaty dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:09
autor: marekwirazka
Dzień dobry, jak widziałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym mówię. Porządny serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest sporo serwisantów, którzy wykonują dobrą robotę za rozsądne pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy: