Czy należy korzystać z pośrednictwa takich biur?

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
marekwirazka

Czy należy korzystać z pośrednictwa takich biur?

17 cze 2016, 13:03

Witam, ostatnio natrafiłem na stronę, która oferuje turystykę medyczną w Polsce: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen i nie wiem jak to działa w praktyce. Oczywiście na stronie internetowej jest wszystko dokładnie opisane. Lecz chciałbym poznać opinię ludzi, którzy korzystali z tego typu pośredników. Na co dzień żyję w Wielkiej Brytanii i koszty usług medycznych są kilkukrotnie wyższe niż w Polsce. Dlatego opłaca się przyjechać na parę dni do kraju i zrobić zęby.

podobne tematy:

krzysiekwolski

Czy jest sens korzystać z pośrednictwa takich stron www?

17 cze 2016, 13:13

Witaj. Jeśli znasz język polski i masz ochotę się leczyć w swojej ojczyźnie to po co ci biuro. Samemu jesteś w stanie znaleźć w wyszukiwarce dentystę i zapisać na wizytę. Nie musisz koniecznie wybierać tego z twego rodzimego miasta. Możesz umówić się w klinice gdzie wylądujesz na lotnisku i znaleźć tani hotel. Bez kłopotu to zrobisz. Natomiast takie biuro to dodatkowy koszt dla ciebie. One są dobre dla obcokrajowców, którzy nie znają polskiego i chcą mniej wydać na leczenie w Polsce.