Czy będę w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy będę w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Post: #77 tomaszkowal
08 lip 2016, 11:42

Witam, rozmyślam nad wypromowaniem swojej strony w Internecie. Mam średniej wielkości sklep meblowy i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na początek pragnę być wysoko na frazę https://searchrapid.pl/2022/11/15/jak-wybrac-wlasciwe-banki-chinskie-cellulit-aby-mozna-bylo-zobaczyc-predko-efekty-ich-dzialania/ , które ostatnio najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co przeczytałem nie jest to ciężkie zajęcie. Wystarczy pozyskiwać linki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jeden fakt, jak to jest że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Post: #78 mariuszbyk
08 lip 2016, 11:52

Witam kolegę. Posiadasz dość optymistyczne podejście do sprawy związanej z promowaniem strony WWW. Żeby było to takie łatwe: pozyskujemy linki i promowana strona jest na szczycie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze. Prawdom jest, że posiadasz należycie zaprojektowaną stronę WWW. Także twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Ale to za mało aby wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Samo linkowania domeny to nie wszystko. Trzeba mieć wiedzę jakiego rodzaju linki pozyskać do pozycjonowanej strony WWW oraz w jakich proporcjach. Także ważne jest nasycenie odnośników pozycjonowaną frazą. Dasz go za dużo, domena otrzyma karę od wyszukiwarki. Utworzysz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo dodanie linku to początek. Ważne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości