Czy taki biznes może się powieść?

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy taki biznes może się powieść?

Post: #85 tomaszkowal
16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Dumam nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tym kierunku. Kiedyś nawet miałem okazję pracować w firmach o takim samym profilu działalności: https://e-position.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrealizowac-przyjecie-oraz-czy-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi , które z dobrym rezultatem realizowały wdrożenia dźwigów towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego czasu upłynęło już wiele lat i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju maszyny w naszym kraju. Czy ktoś z kolegów lub koleżanek posiada może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego typu biznes może się powieść?

Post: #86 mariuszbyk
16 wrz 2016, 11:59

Cześć. W moim mniemaniu zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która produkuje dźwigi towarowe to troszkę za mało żeby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem platform towarowych. Należy na starcie sporządzić dobry biznes plan, który będzie bazował na rzeczywistych założeniach. Musisz ustalić popyt na widny towarowe oraz jak twoja firma może przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych kontrahentów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zamontowanych urządzeń. Dość istotna kwestia to sposób promocji swoich usług i sposób na pozyskanie klientów. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości