Niedroga firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Niedroga firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Post: #97 krzysiekwolski
29 wrz 2016, 11:31

Cześć. Poszukuje sprawdzonej żwirowni z okolicy miejscowości Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z was ma może namiary na rzetelnego dostawcę kruszywa. Od sąsiada nasłuchałem się sporo rzeczy, jak firmy oszukują na kruszywie. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił kruszywo - okazało się że kruszywa było około 40 ton. Więc różnica jest i musiał zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma z kruszywem w okolicy Koła

Post: #98 tomaszkisiel
29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda firma kantuje swoich klientów. Ale masz rację, że jest wiele osób, które tak starają się ekstra dorobić. Zwłaszcza, iż klient nie jest wstanie sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego kruszywa na działkę. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to niewielka żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobry i ludzie sobie go chwalą. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zamówiłem osiemdziesiąt ton, które wg mych wyliczeń było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc na pewno ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość