Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Post: #15 tomaszkisiel
16 maja 2016, 14:06

Dzień dobry, obecnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Nieco poczytałem tutaj http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to najwięcej monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #16 tomaszkowal
18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to bardzo obszerna oferta urządzeń, które składają się na system alarmowy. Trzeci powód to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #18 mariuszbyk
18 maja 2016, 8:45

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Pracuje bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na kilka stref - ciekawa rzecz dzięki której jestem w stanie uzbroić alarm w wybranych częściach budynku. Jak mogę coś doradzić to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W lecie kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość