Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Post: #120 lukaszgos
12 wrz 2017, 10:31

Witam, od dłuższego czasu pracuje w średniej wielkości firmie. I musiał nadejść ten czas, że muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem nieco w Internecie i powiem szczerze, iż jest sporo możliwości tego typu imprez. Po pierwsze zwróciłem uwagę, że na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność dogodnego przewozu osób. Sugerują żeby zrobić wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest o wiele bardziej komfortowy niż tradycyjny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy integracyjnej to dobry pomysł. Idąc tym tropem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa https://arbonetwork.pl/2022/11/15/jak-wybrac-wlasciwe-banki-chinskie-antycellulitowe-aby-mozna-bylo-zobaczyc-szybko-skutki-ich-dzialania/ była ta strona internetowa. Oferują ciekawego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i sądzę, iż tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie droższy od wynajmu autobusa? Natomiast z innej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wynajem busa do przewozu osób Warszawa - Łódź jest jak najbardziej rozsądny. Rozmyślałem jeszcze o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Łódź jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to nocleg. Czy warto zarezerwować hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tym temacie. Ale jak weżniemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy większe koszty?

Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości