Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Post: #123 lukaszgos
02 lis 2017, 9:34

Witam wszystkich. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od kilku lat. Nie jestem jakimś wielkim graczem, natomiast przez lata posiadłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania nie były łatwe. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Podczas tych lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu moje transakcje przynosiły minimalny dochód. Kłopotem było właściwe i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą należy obstawić. Nie wystarczy analizować 2 lub 3 par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy niezbędna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest pracochłonna i nierzadko przegapiłem dobry moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma https://ventana-okna-drzwi.pl/2022/11/15/jak-dobrac-odpowiednie-banki-chinskie-antycellulitowe-aby-mozna-bylo-zobaczyc-szybko-skutki-ich-dzialania/ , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Kolejny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najważniejsze z nich to 4M Analytics, które obrazuje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Używając je, za każdym razem wiemy kiedy można wykonać dobrą i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla każdego. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są o wiele bardziej zyskowne. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu analizować 28 wykresów i rozważać, która para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, rachunki przeprowadza maszyna, która nie posiada emocji. Poprzez to wyliczenia są bez emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Również w przypadku komputera odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek robi w czasie skomplikowanych obliczeń. Zwłaszcza jeśli dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej sugeruje przetestować te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości