Wyspy handlowe - praca

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - praca

Post: #105 marekwirazka
28 paź 2016, 9:53

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to należyte miejsce dla mnie. Ubóstwiam poznawać innowacyjnych ludzi oraz oferować im dany towar. Mam też kolosalne doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak wyspa to nie to samo co zwykły sklep. Ciągle zastanawiam się, wobec tego czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - praca

Post: #106 lukaszgos
28 paź 2016, 10:06

Witam. Praca na wyspie handlowej niemal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Owszem masz mniej miejsca, w następstwie tego siedzisz bądź stoisz, jakkolwiek możesz również urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w następstwie tego niezmiernie męczące. Na dodatek nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz najczęściej kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli kochasz ludzi to poprawnie albowiem w większości wypadków koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezwykle niemało osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości