Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Post: #89 tomaszkowal
19 wrz 2016, 13:22

Witam was. Zamierzam otworzyć mały biznes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wydzierżawić lokal albo kupić wyspę handlową tego rodzaju: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/08/17/gdzie-dobrac-odpowiednie-modele-anatomiczne-do-sali-edukacyjnej-w-szkole/ pośrodku pasażu handlowego. Dla lepszego zilustrowania meritum sprawy dołączam zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie produkt: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/94.jpg[/img] . Koszt wynajmu powierzchni pod taką wyspę jest o wiele niższy niż wydzierżawienie lokalu użytkowego. Tak, więc wyspa handlowa do mnie bardziej przemawia. Ale mam wątpliwość czy nie zostanie to odebrane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego konsumenta. Co wy o tym myślicie jako kupujący.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie tańsze w eksploatacji?

Post: #90 mariuszbyk
19 wrz 2016, 13:48

Dzień dobry. Obydwa rozwiązania posiadają swoje moce i złe strony. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam już wiesz, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Bardzo dobrze sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych drobnych rzeczy. Ale w przypadku dużej gruby branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Kupujący preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Tak, więc doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Trzeba również zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:


Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości