Niedrogie strony internetowe Radom

Tu piszemy co nam ślina na język przyniesie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Niedrogie strony internetowe Radom

Post: #124 lukaszgos
03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to obecnie odpowiedni wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest tak oczywista. Na początku kwestię tanich stron internetowych należy rozważyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie terminu tanie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie projektowania mało kosztownych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i precyzyjne powiedzieć czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty firm w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy żądaną przez nas frazę strony internetowe Radom aby sprawdzić na jakie oferty stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania parę firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda też u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na wykonanie strony internetowej to warto zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać cenę zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez firmę. Kierując się wyłącznie ceną zaprojektowania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty wykonania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie zawierała unikalny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Takie strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Chcę pogadać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości